Доставка та оплата

Доставка товарів:


Доставка продукції Bosal здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта" у робочі дні з понеділка по п'ятницю.
Всі замовлення оформлені післяплатою або оплачені (передоплата) до 13-00 відправляються в той же день. Якщо замовлення оформлене пізніше 13-00, то відправка здійснюється наступного робочого дня.

Вартість доставки розраховується по тарифам "Нової пошти", та залежить від габаритів товару, та правил його пересилки (упаковки).

Самовивіз можливий зі складу компанії тільки у місті Києві.


Обмін та повернення товару


Обмін і повернення товару регламентується Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець має право повернути товар продавцеві протягом 14 днів з дня покупки. 


Повернення товару від покупця


Покупець має право повернути товар належної якості (чи обміняти його на інший), якщо дотримані наступні умови повернення товару:

  • товар не належить до товарів, які не підлягають обміну та поверненню;
  • товар не використовувався, повністю укомплектований і не порушена цілісність пакування (відкрите упакування не вважається пошкодженням товарного вигляду);
  • збережені заводські (гарантійні) пломби, ярлики та маркування; пройшло менш як 14 днів з моменту отримання товару;
  • є в наявності розрахунковий документ.


Продавець має право відмовити у поверненні, якщо не дотриманні дані умови.

Повернення грошових коштів покупцю

Згідно із законодавством, при поверненні товару розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент покупки.

Гроші за товар, оплачений карткою або за безготівковим розрахунком,повертаються платнику тим самим способом.

При готівковій оплаті за товар, повернення коштів відбувається зручним для покупця способом, вказаним ним в заяві. Якщо товар був попередньо оплачений, але при отриманні покупець відмовився від товару в односторонньому порядку без поважних причин, що призвело до додаткових витрат продавця (платне зберігання, зворотна доставка), тоді повернення грошових коштів може бути проведене з вирахуванням суми додаткових витрат продавця.

Для повернення грошових коштів за товар  покупцеві відправляється шаблон заяви на повернення грошових коштів. Після отримання заповненого шаблону, виконується повернення коштів покупцю.

У разі обміну на інший товар, фіксується модель і вартість нового відправленого товару в заяві на повернення.

Якщо повернення товару відбувається в  магазині, покупець на місці заповнює заяву на повернення грошових коштів  та в той же день отримує грошові кошти.

Якщо повернути гроші в той же день немає можливості — потрібно провести виплату в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення.