Про Bosal

Компанія була заснована в 1923 році в Алкмаарі (Alkmaar), Голландія.

Зараз в неї входить 8 заводів, 3 науково-дослідних і 18 дистриб'юторських центрів по всьому світу.

Корпорація BOSAL - один з провідних виробників і постачальників автомобільних вихлопних систем на конвеєр і вторинний ринок автозапчастин. Корпорація Зареєструватись Добавити в Голландії, штаб-квартира знаходиться в місті Люммен (Lummen), Бельгія.


Компанія BOSAL почала свій розвиток з 1923 року, із збірки автомобільних запчастин, включаючи і вихлопні системи. Назва компанії проіcходіт з двох частин - імені засновника компанії - BOS і назви місця, де було організовано виробництво ALKMAAR. У 1959 році BOSAL починає постачати вихлопні системи автовиробників для конвеєрного складання. Компанія BOSAL відома як одна з небагатьох виробників, сфера діяльності якої охоплює весь парк автомобілів Європи, а не тільки окремі популярні марки і моделі автомобілів.


Компанія має три науково-дослідних центру, розташованих в різних регіонах світу, а також 8 заводів і 18 центрів розподілу. Щороку випускається більше 200 видів нових запчастин до вихлопних систем. Два ключові чинники розвитку компанії BOSAL - використання стандартних компонентів і максимальна універсальність готових виробів - дозволяють замовникам компанії BOSAL охопити більш широке коло марок і моделей автомобілів на ринку в порівнянні з іншими виробниками.


Роботи, що проводяться в трьох науково-дослідних центрах компанії гарантують тривалий термін служби і високі технічні характеристики виробів, що випускаються. Європейське відділення компанії з розвитку комерційної продукції безперервно стежить за з'являються на ринку новими марками і моделями автомобілів. Завдяки цьому BOSAL проводить необхідні запасні частини саме тоді, коли в них виникає потреба на ринку.